Liam Payne dal synovi jméno Medvěd. Stejně jako Kate Winslet

Velikost textu: AAA

6. 5. 2017

Zpěvák Liam Payne prozradil jméno svého prvorozeného syna, jehož mu porodila jeho třiatřicetiletá partnerka Cheryl Cole. Jejich chlapec bude slyšet na oslovení Bear, česky Medvěd. Stejné přízvisko použila pro svého třetího potomka herečka Kate Winslet.

„Cheryl a Liam chtěli nejprve poznat své dítě o něco víc, pak se rozhodovali o jeho jméně. Strávili týden poznáváním svého syna, než se rozhodli. Chtěli prostě poznat jeho osobnost, než mu nějaké jméno dají. Jméno Bear neměli před jeho narozením. Přemýšleli o jménech až po jeho narození a připadalo jim, že zrovna tohle (medvěd) se k němu hodí nejvíce,“ uvedl Payneův kamarád v rozhovoru pro deník The Sun.

Britský hudebník ze skupiny One Direction se tak řídil tradicí některých kultur včetně těch indiánských, v nichž novorozenci dlouho říkali jen „dítě“. Teprve podle jeho chování a povahy mu později určili jméno.

Sám třiadvacetiletý Liam nedávno na Instagramu zveřejnil fotku se svým synem, k níž připsal: „Mí blízcí přátelé a příbuzní vědí, že je jen velmi málo chvil, kdy nemám slov… Páni! Jsem neskutečně šťastný, že můžu přivítat našeho chlapečka na světě, je to chvíle, na niž nikdy nezapomenu, po zbytek svého života, bude to nejkrásnější vzpomínka, jakou jsem kdy měl.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související