Jaden Smith a Cara Delevingne přišli na Met Gala holohlaví

Velikost textu: AAA

6. 5. 2017

Jaden Smith a Cara Delevingne spolu hrají ve snímku o nevyléčitelné onkologické pacientce, která má poslední rok života. Kvůli její roli si musela hlavu oholit modelka Cara Delevingne, aby připomínala pacientku po chemoterapii. Bez svých typických dredů se objevil také Jaden. Proč si hlavu oholil on, zatím není jasné. Stejně jako britská kráska ale bez vlasů šokoval v pondělí na plese Met Gala 2017. A dredy si přinesl s sebou. V ruce. Místo partnerky.

Osmnáctiletý syn Willa Smithe přišel na charitativní módní akci a nesl si hrdě vlasy, které mu oholil v polovině dubna jeho slavný otec. Už zdálky ale upoutaly také zlaté řetězy na jeho krku a knoflíky ze stejného kovu na kabátě.

Jaden přitom netajil to, že ho ztráta vlasů, které mu rostly tři roky, dost bolela. Větší radost z jejich oholení měl Will, který s nimi v polovině dubna pózoval na Instagramu.

Mnohem ochotněji si hlavu oholila Cara. Ta si proces přeměny užila a před holením si pořídila šedivé i růžové účesy. Na Met Gala ale přišla s temenem pomalovaným stříbrnou barvou, aby tak ladil s jejím futuristickým kostýmem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související