Janet Jackson potvrdila, že se rozvádí a vyjede na turné

Velikost textu: AAA

7. 5. 2017

Zpěvačka Janet Jackson poprvé promluvila veřejně o svém rozvodu s Wissamem Al Manou, s nímž má čtyřměsíčního syna Eissu. Mladší sestra Michaela Jacksona k fanouškům promluvila prostřednictvím klipu, který zveřejnila na Twitteru. Americká hvězda tam přiznala, že se rozvádí a že se ještě letos vrátí na turné, které loni kvůli těhotenství zrušila. Začne koncertovat 7. září v Louisianě.

„Hej, lidi, to jsem já, Janet, jen pro jistotu, pokud mě nepoznáváte, jak jsem trochu přibrala kvůli tomu, že mám dítě. Teda trochu víc. Ale díky Bohu za syna. Je tak zdravý, nádherný, milý a milující. Prostě zdravé dítě. Ano, rozešla jsem se s manželem, rozvádíme se u soudu a více už je v rukou Božích,“ vyprávěla na polštáře ležící Janet, která se za katarského miliardáře provdala v roce 2012.

Loňské turné přejmenovala na State of the World Tour a v jeho rámci plánuje šestapadesát koncertů, poslední 17. prosince v Atlantě v Georgii.

„Chci vám poděkovat, lidi, za vaši trpělivost, za vaši podporu během těch let. Nemůžu se dočkat, až se zase uvidíme 7. září živě,“ dodala zpěvačka.

Turné Unbreakable zrušila Janet loni na jaře kvůli rizikovému těhotenství.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související