Vyzáblý Brad Pitt šokuje smutným obličejem na obálce magazínu GQ

Velikost textu: AAA

8. 5. 2017

Mediální tým Brada Pitta vykonal po rozchodu s Angelinou Jolie skvělou práci. Udělal z hollywoodského hezouna trpitele, jehož všichni litují, zatímco jeho bývalá manželka si veřejnou reputaci už ničím nevyžehlí. Strategií Pittova týmu bylo učinit z něj politováníhodnou oběť. A tak vypadá i fotka na obálce magazínu GQ. Je první oficiální po rozchodu s Angelinou a Brad se na ní tváří smutně jako strhaný muž.

Třiapadesátiletý Pitt po rozchodu s Angelinou nastoupil drastickou dietu a zhubnul více než deset kilogramů. Pro GQ pořídil hned tři různé portréty, ani na jednom se ale neusmívá, přičemž v minulosti býval úsměv jeho obchodní značkou.

Brad ale odmítá veřejně tvrdit, že zhubnul kvůli stresu, který na něj vyvíjí expartnerka, když mu brání stýkat se s jejich šesti potomky svobodně bez omezení. Podle soudního rozhodnutí se smí s dětmi vídat jen tak, jak to určí matka Angelina. Pitt ale oficiálně tvrdí, že hubne, protože začal hodně cvičit a žít zdravě.

„Je zdravý a mnohem šťastnější. Zlepšila se také situace v jeho rodině, vše se už řeší soukromě,“ tvrdil Bradův kamarád magazínu People.

Pitt má s Angelinou patnáctiletého Maddoxe, třináctiletého Paxe, dvanáctiletou Zaharu, desetiletou Shiloh a osmiletá dvojčata Vivienne a Knoxe.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související