Zayn Malik je nejchudším ze všech členů One Direction

Velikost textu: AAA

15. 5. 2017

Možná že útěkem ze skupiny One Direction získal Zayn Malik svobodu o několik měsíců dříve než Harry Styles, Louis Tomlinson, Niall Horan a Liam Payne, ale rozhodně přišel v přepočtu o více než 150 milionů korun. Tolik přesně ho stálo dezertování uprostřed světového turné, které museli dokončit čtyři zmínění pánové sami. Ti letos všichni vydávají sólová alba a rozjíždějí vlastní kariéry.

I když se Zaynovi na sólové dráze daří a jeho debutové album je hitem, ve srovnání s Niallem, Liamem, Harrym a Louisem má o pět milionů liber méně – celkem pětatřicet milionů.

Zayn přitom nedávno odhalil, že během svého působení ve skupině One Direction trpěl poruchou příjmu potravy.

„Lidé v tom viděli sílu a neočekávali, že by poruchou příjmu potravy mohl trpět i muž, očekávají něco takového od ženy, což je podle mě šílené. Všichni jsme lidé. Lidé se často obávají přiznat si životní složitosti, ale nevěřím, že bychom měli bojovat s čímkoli, co je pravda. Když jste byli chlapem v minulosti, museli jste být opravdu maskulinní, ale dnes už je vyjadřování emocí přijatelné a respektované. Tohle byla jediná oblast, kde jsem mohl říct, ne, já to jíst nebudu,“ uvedl Zayn v rozhovoru pro Sunday Times.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související