Colin Farrell: Na stárnutí je děsné, že vlasy mizí a chlupy rostou tam, kde nemají

Velikost textu: AAA

15. 5. 2017

Sexy Ir Colin Farrell už má za sebou čtyřicáté narozeniny a pomalu míří k padesátce. Ačkoli ještě stále patří do kategorie mladých, vnímá projevy stárnutí organismu. Třebaže psychicky je na tom mnohem lépe, fyzicky už to není, co bývalo. A nejvíce ho prý štve, že vlasy mizí a chlupy se objevují tam, kde nikdy nebývaly. A kde je taky nikdo mít nechce.

„Moc se mi líbí, jak stárnu, užívám si to. Kromě toho, že se mi objevují chlupy na šílených místech a ztrácím vlasy na místech, která tak šílená nejsou,“ přiznal Colin v rozhovoru s Ellen DeGeneresovou.

Americké moderátorce také vyprávěl, jak si pro erotickou scénu ve filmu Tábor tygrů z roku 2000 snažil upravit své přerostlé pubické ochlupení.

„Točil jsem svůj první americký film v roce 2000 a byla tam erotická scéna. Nikdy do té doby jsem sex ve filmu netočil. Tak jsem šel za režisérem Joelem Schumacherem jen v županu a pod ním jsem nic neměl. Ukázal jsem mu to a řekl, že je to asi trochu retro houští. Rozhodl jsem se, že to trochu zastřihnu… Tak jsem šel do karavanu se strojkem na vousy a sedl si nad koš. Zastřihl jsem pravou stranu a pak levou, ale tu jsem přehnal. Tak jsem zase zastřihl pravou stranu. A dělal to tak dlouho, až jsem skončil s velmi rozkošnou mušketýrskou čárečkou,“ zavzpomínal Farrell.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související