Harry Styles randí s modelkou Tess Ward

Velikost textu: AAA

16. 5. 2017

Dívky, které čekaly na svou příležitost a doufaly, že mají u Harryho Stylese šanci, zmeškaly. Britský hudebník byl sice teď dlouho bez partnerky, prý to ale od května neplatí. Začal se totiž vídat s Tess Ward, modelkou a bloggerkou píšící o zdravém životním stylu.

Třiadvacetiletého hudebníka, který letos bombasticky zahájil sólovou dráhu, Ward dohodili jejich společní přátelé.

„Jakmile se Harry potkal s Tess, ihned mezi nimi přeskočila jiskra. Velmi rychle je taky spojila společná láska k podivné módě a jídlu, takže se to rychle zvrhlo v milostné city. Byli spolu už na několika schůzkách, když byl Harry zrovna v Londýně, Tess už navíc představil několika svým nejbližším kamarádům včetně své osobní stylistky Lou Teasdale,“ píše deník The Sun.

Ještě v dubnu přitom Harry tvrdil, že neměl několik měsíců žádné rande.

„Neměl jsem žádné rande už velmi dlouho. Odjel jsem natáčet ten film a pak jsem připravoval album, takže jsem nějaký čas fakt nerandil. Začal jsem to album na konci února minulého roku a po třech týdnech jsem toho musel na pět měsíců nechat, když jsem točil film. Vrátil jsem se k tomu v červenci a přestal psát v prosinci,“ vyprávěl třiadvacetiletý zpěvák v rozhovoru pro Radio 1.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související