Goldie Hawn: Vztah musí být pružný jako guma

Velikost textu: AAA

17. 5. 2017

Herečka Goldie Hawn tvrdí, že tajemstvím za její třicetiletou výdrží ve vztahu s Kurtem Russellem je jednoduše pružnost. Podle hollywoodské komičky musí být vztah pružný jako guma, jinak praskne a zkrachuje. Krom toho musejí oba partneři v sobě pěstovat řadu ctností – vděčnost, soucit, smysl pro humor nebo pokoru.

„Je v tom, myslím, pružnost vztahu. Jinak by to prasklo, je to jako guma. Láska, vděčnost, soucit, protože někdy partner či partnerka toho druhého přivádějí k šílenství. Rodina. Zábava. Humor. Sex. Když tohle vše nepodporujete a nepamatujete na to, končíte,“ svěřila Goldie magazínu People.

Hawnová také přiznává, že s Russellem na sebe nežárlí a nestydí se koukat kolem sebe na jiné atraktivní příslušníky opačného pohlaví.

„Muž řekne, ten chlap se ti líbil, ne? Nebo žena řekne, koukal jsi na ni, že? Já bych odpověděla, samozřejmě, proč ne? Je nádherná. Chtěli byste muže, který se na nikoho nekouká? Koho neinspiruje krása či křivky ženského těla? Chci říct, proboha, všichni jsme jenom lidi… Monogamie je velmi tvrdý úděl. Jste v nejlepší síle života, přitahují vás jiní lidé, máte fantazie. Je to velké riziko, pokud podlehnete, protože když si neuvědomíte, že to tím můžete podělat, tak přijedete o dobrou věc,“ dodala Hawn.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související