Zoë Saldaña: Bez chůvy, hospodyně a asistentky bych mateřství vůbec nezvládla

Velikost textu: AAA

17. 5. 2017

Herečka Zoë Saldaña přiznala, že bez pomoci své chůvy, asistentky a hospodyně by mateřství nezvládala. Osmatřicetiletá kráska se totiž krátce po porodu tříměsíčního syna Zena vrátila do práce. Jedna z žen jí organizuje a uklízí domácnost, druhá jí pomáhá hlídat děti a třetí jí organizuje pracovní záležitosti.

Osmatřicetiletá kráska z filmu Avatar je jednou z mála, která otevřeně přizná, že není žádnou supermankou a nezvládá výchovu dvouletých chlapců Cye a Bowieho a tříměsíčního Zena s nabitou kariérou bez pomoci.

„Naše asistentka, naše chůva a naše hospodyně. Tito tři s námi opravdu vychovávají naše děti. Jen díky nim jsem schopná se vytrhnout, stejně jako můj manžel, a můžeme dělat, co děláme. Učí nás také, jak zvládat naši bolest, když nám pomáhají vychovávat naše děti,“ přiznala Zoë, která má všechny tři potomky s manželem Markem Peregem.

„Když jsem pryč až trochu moc, tak už je to veliké omezování spousty věcí. Platíte za to velkou daň a bolest, která nikdy nezmizí,“ dodal Saldaña.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související