Sharon Stone: Lásku nehledám, nechávám všemu volný průběh

Velikost textu: AAA

18. 5. 2017

Herečka Sharon Stone nevěří seznamkám a aktivnímu hledání partnera. Láska se prý nedá najít, musí sama přijít v pravý čas. Devětapadesátiletá hollywoodská kráska spoléhá na přirozený běh života a věří, že ti praví mužové do jejího života ve správný čas vstoupí.

Matka třináctiletého Roana, dvanáctiletého Lairda a desetiletého Quinna byla přitom dvakrát vdaná a měla několik mimomanželských vztahů.

„Nemyslím, že pátrání vede k nalézání. Opravdu cítím, že existuje jistá přitažlivost, kterou láska přichází do lidských životů. Má to své vlastní kouzlo,“ tvrdí hlavní hrdinka filmu Základní instinkt.

Podle Sharon zatím odrazují muže její synové, kteří jí ale vztahy vynahrazují.

„Mám tolik lásky u svých dětí. Mám tři děti a to není něco, v tomto městě a společnosti, co by spousta mužů považovala za přitažlivé, neříkají si, páni, s ní bych rád chodil a byl tátou tří malých dětí. Takže to mě vyřazuje ze sféry randění. Dozrála jsem k tomu, že už to chápu, je to tak, jak to být má. Nevadí mi to, protože je pro mě daleko zajímavější mít opravdovou a skutečnou lásku a opravdový a skutečný vztah s rodinou, než předstírat vztah s mužem, který nemá to, co mít musí,“ dodala Stone.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související