David Beckham shání pro manželku ostrov v Karibiku

Velikost textu: AAA

18. 5. 2017

Fotbalista David Beckham, na něhož nedávno prasklo, že si vynucoval titul sira, který nakonec nedostal, možná není šlechticem, ale přesto si hodlá pořídit malé království. Shání totiž ostrov v Karibiku, který by manželce Victorii daroval k dvacátému výročí vztahu a na němž by si mohl zbudovat vlastní pevnost.

David s rodinou může jen málokde na světě najít klid bez čumilů a otravných fanoušků. Využívají často soukromé resorty svých přátel, kam běžní smrtelníci nesmějí. Ale na vlastním ostrově by mohli dovádět kdykoli by se jim zlíbilo a rozhodně by se nemuseli obávat o soukromí.

„Davidovi se moc líbí představa, že jeho rodina bude mít status nejbohatších, vždy záviděl siru Richardu Bransonovi jeho ostrov Necker. Celá rodina by si na ostrově mohla užívat dovolenou bez obav z paparzziů nebo fanoušků,“ píše magazín Heat.

David a Victoria se potkali v roce 1997, o dva roky později se vzali a začali budovat impérium, jehož hodnota převyšuje hodnotu majetku britské královny Alžběty II. Beckham toužil také po šlechtickém – byť nedědičném – titulu sir, ale královna mu ho odmítla udělit, což nesl dost nelibě.

„Líbí se mu představa, že se ostrov bude jmenovat po Harper, ale každý z chlapců by měl zase svou pláž… David si zamiloval představu, že Victorii brzy předá klíče od jejich soukromého ráje,“ dodal zdroj magazínu Heat.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související