Miley Cyrus: Marihuana mi brala veškerou energii

Velikost textu: AAA

19. 5. 2017

Zpěvačka Miley Cyrus už prý neholduje žádným drogám. Ačkoli v minulosti obhajovala kouření konopí, dnes tvrdí, že není kamarádka ani s ním. Marihuana ji prý velmi unavovala. Čtyřiadvacetiletá hudební hvězda prý už deset týdnů zcela abstinuje.

„Každý na mě pořád útočí. Spousta lidí za mnou přišla a zeptala se, jestli nepotřebuju pomoc. A já odpovídám, ne, když něco chci, dělám to. Cokoli, co chci dělat, i když chci s něčím skončit nebo začít. Můžu si dělat cokoli. Prostě jsem se rozhodla už to dál nebrat a teď je to pro mě jednoduché. Je to velmi podivné. Mám najednou spoustu energie. Jsem velmi posedlý typ osobnosti, na čemž musím pracovat, ale také mi to pomáhá v mé situaci, že jsem trochu posedlá, protože pak dokážu dotáhnout věci do cíle a k jejich dokonalosti,“ přiznala Miley v rozhovoru pro rozhlasovou stanici SiriusXM.

To, že přestala úplně užívat drogy, vítá také zpěvaččin otec Billy Ray Cyrus.

„Jako otec vidím Miley, že to u ní opravdu funguje, prostě je osobnost a má radost ze života… vidím tu radost v její duši a něco, co vyzařuje z ní a co je čistou krásou, jestli se to tak dá říct,“ prohlásil Cyrus.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související