Vztah Nicole Scherzinger je opět v troskách

Velikost textu: AAA

19. 5. 2017

Zpěvačka Nicole Scherzinger dlouho nedokázala opustit jedničku Formule 1 Lewise Hamiltona. Řadu let se rozcházeli a zase dávali dohromady. Když se v únoru 2015 definitivně rozešli, začala se britská pěvice dívat po jiných mužích. A loni si začala s bulharským tenistou Grigorem Dimitrovem. Jenže po roce se zdá, že i tento vztah nemá pevné základy.

„Zrovna teď řeší Nicole nějaké osobní problémy, s nimiž se musí vypořádat a Grigor není schopen být jí v tu chvíli oporou. Tak se rozešli. Už tak měli pauzu dřív a dokázali ji překonat. Ale v tuhle chvíli si i jejich okolí myslí, že už to z jejich vztahu vyprchalo,“ cituje deník The Sun zdroj blízký Scherzinger.

Pětadvacetiletý Grigor se asi odmítá příliš vázat na partnerku starší o třináct let. I když má pro ně slabost. Jeho předchozí přítelkyní byla třicetiletá Maria Šarapovová.

„Jsem teď ve velmi dobré životní situaci. Jsem opravdu šťastná. Nemám pocit, že mě omezuje nějaká hradba nebo nějaký tlak či něco nepříjemného. Ale to je na čase a životě a zkušenostech to skvělé. Co vás nezlomí nebo nezabije, to vás posílí. Nebojím se ničeho. Ale v minulých vztazích se nijak nerýpu ani se jimi netýrám, nejsem taková. Hudba hovoří sama za sebe a každý si ji může vykládat jinak. Ale vše, co zpívám, zpívám podle své pravdy,“ prohlásila Nicole před časem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související