Elton John se po devíti letech udobřil se svou matkou

Velikost textu: AAA

19. 5. 2017

Zpěvák Elton John se po devíti letech udobřil se svou matkou, s níž se přestal stýkat proto, že nepřijala jeho manželství s Davidem Furnishem a odsoudila ho také za to, že si pořídil dva syny. Devětadevadesátileté Sheile Farebrotherové ale v neděli 14. května popřál veřejně k svátku matek a přiznal, že už se s ní opět stýká.

Elton pohlédl před několika dny smrti do očí. Nakazil se velmi nebezpečnou bakterií v Jižní Americe a musel řadu dní strávit na jednotce intenzivní péče. Matka ho přišla navštívit a vzájemně si odpustili.

Sheila ale předloni tvrdila, že důvodem rozkolu nebylo synovo manželství a děti, ale že se s ní přestal bavit kvůli tomu, že jí Elton zakazoval stýkat se s jejími přáteli Bobem Halleym a Johnem Reidem.

Bob přitom pracoval pro Eltona po tři desetiletí jako řidič a osobní asistent. John byl zase jeho prvním manažerem a krátké období také milencem.

„Drahá mámo, šťastný den matek! Jsem tak šťastný, že jsme zase v kontaktu. S láskou Elton!“ napsal zpěvák na Twitteru v přání určeném pro Sheilu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související