Sinéad O’Connor se omluvila rodině

Velikost textu: AAA

23. 5. 2017

Zpěvačka Sinéad O’Connor se omluvila vlastní rodině za své výlevy na Facebooku, v nichž jí vyhrožovala sebevraždou a vyděděním. Padesátiletá Irka v příspěvku na stejné sociální síti přiznala, že byla mentálně mimo.

„Minulý rok jsem udělala něco… neodpustitelného, protože jsem byla mysli zbavená. Zaútočila jsem velmi agresivně na lidi, které miluji. Na svou rodinu jmenovitě… chci se omluvit tady už kvůli faktu, že jsem provedla tak odpornou věc. Teď toho nesmírně lituji a je to, jak jsem řekla, neomluvitelné. Protože ve skutečnosti oni jsou úžasní. A já jsem tou, kdo se choval jako totální blbec,“ napsala O’Connor.

Sinéad také loni nařkla Arsenia Halla, že dodával zpěvákovi Princovi drogy. Jednašedesátiletá hvězda americké televize se rozhodla irskou hvězdu žalovat.

„Omlouvám se za svůj příspěvek na Facebooku o Arseniovi do té míry, pokud si kdokoli myslel, že jsem ho obvinila jako Princova drogového dealera a že mu dodával ilegální tvrdé drogy, nebo že jsem Arsenia obvinila z toho, že měl něco společného s Princovou smrtí,“ napsala O’Connor.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související