Taylor Swift opět randí s Britem

Velikost textu: AAA

24. 5. 2017

Americká pop country hvězda Taylor Swift má prostě slabost pro britské chlapce. Po Harrym Stylesovi, Calvinu Harrisovi a Tomu Hiddlestonovi si našla anglickou krev. Už několik měsíců randí s britským hercem Joem Alwynem, s nímž se vídá v jeho rodném Londýně.

O rok mladší blondýn sedmadvacetiletou americkou zpěvačku prý vodí po britské metropoli v paruce, aby ji nikdo nepoznal. Joe přitom není žádný milionář, zatím je to začínající herec, který nemá ani vlastní byt a žije s rodiči.

„Taylor a Joe jsou hotová věc, je to velmi vážný vztah. Ale po tom, co se stalo s Tomem Hiddlestonem, jsou rozhodnuti držet vše v tichosti. Taylor lítá soukromými letadly a její ochranka dělá doslova vojenské manévry, aby ji nikdo nepoznal. Chodí po Londýně s Joem v převlecích, má šátky a čepice a paruky, prostě se před veřejností skrývá. Nikdo netuší, že kolem nich prošla taková hudební hvězda, netuší to ani sousedé, vedle nichž si pronajala byt,“ cituje deník The Sun.

Joe se začíná prosazovat v Hollywoodu a díky výraznému hereckému projevu se za pár let stane hvězdou hlavních rolí. Zatím má na kontě jen vedlejší a to ve filmech Ulička slávy, The Sense of Ending a The Favourite.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související