Sharon Osbourne se léčila se závislostí na televizi

Velikost textu: AAA

26. 5. 2017

Sharon Osbourne na jaře zmizela z veřejného života. A přátelé se začali obávat, že má deprese a její manžel Ozzy opět zlobí. Jenže tentokrát nebyla příčinou jejího útěku z veřejného života mužova nevěra. Britská moderátorka a hvězda amerických televizí se stala závislou na televizi a musela na jaře na odvykací kúru.

Vše začalo zraněním zad. Kvůli jejich léčbě musela být Sharon šest týdnů doma a téměř neustále na lůžku. Během té doby se stala závislou na televizi, protože ji sledovala téměř nonstop.

„Nebyla jsem schopná přestat sledovat zpravodajské kanály, protože jsem žasla, co se ve světě děje. Musela jsem se prostě dívat denně. Politické klima je všude naprosto šílené. Sledovala jsem anglické zprávy, mám BBC a taky jsem měla pořád zapnuté Sky News. Šest týdnů jsem nepracovala kvůli zranění zad a sledovala jen ty krvavé zprávy. Přísahám, že teď musím kvůli tomu na psychoterapii,“ přiznala Osbourne.

Jako správná Britka si Sharon zamilovala také seriál Panství Downton.

„Také jsem se dívala znova na všechny díly Panství Downton. Strávila jsem víc života v Americe než Británii, ale miluju britskou televizi,“ dodala Osbourne.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související