Přítelkyně odnaučila Roda Stewarta hrát ve vztahu hry

Velikost textu: AAA

1. 6. 2017

Zpěvák Rod Stewart žije s Penny Lancaster už téměř osmnáct let. Jejich manželství je velmi pevné a oba rádi hovoří o své velké lásce. Modelka Penny ale teď prohlásila, že důvod, proč jejich manželství tak skvěle funguje, si může na vrub připsat ona. Rocker totiž na ni zpočátku zkoušel hrát různé hry. Rázně se s ním ihned rozešla. Byl z toho tak v šoku, že ve svých čtyřiapadesáti konečně dospěl. A začal být upřímný.

Rod se rozešel s prvním manželkou Rachel v roce 1999 a krátce nato potkal Penny, jíž se ihned začal dvořit. Jenže bulvár Stewarta pronásledoval a nedlouho poté ho vyfotil i s jinou kráskou. Lancaster tehdy tvrdil, že je to kamarádka jeho dcery.

„Když jsem ho poprvé potkala, stále hrál ty své hry. Zrovna odešel z prvního manželství a hrál hry. Nechtěla jsem být jednou z jeho přítelkyň, chtěla jsem být tou jedinou přítelkyní. Řekla jsem mu to hned na začátku… Stanovila jsem pravidla. Pamatuji se, jak jsem pak našla jeho fotku s jinou ženou a on říká, ach, to je kamarádka mé dcery. A já hned nato od něj odešla… Začal panikařit a vrátil se a začal vše vysvětlovat… Zbavil se tak hraní her ze svého systému, má teď vyvážené kvality,“ tvrdila Penny v pořadu Loose Women.

Šestačtyřicetiletá modelka má s Rodem desetiletého Alastaira a pětiletého Aidena. On má z předchozích vztahů s několika ženami dalších šest potomků.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související