Emancipovaná Emma Watson: Chci požádat o ruku přítele

Velikost textu: AAA

2. 6. 2017

Emma Watson se hrdě hlásí k feminismu. A tradiční pohlavní role odmítá natolik, že prý chce požádat o ruku přítele Williama Knighta a předejít tak tomu, aby byla tou, kdo žádost vysloví. Po roce a půl randění představitelka čarodějky Hermiony cítí, že je připravena na manželství s Knightem, jemuž přátelé říkají Macku.

„Emma a Mack vybrané skupince přátel prozradili, že se cítí připraveni posunout vztah o další stupínek dál a zasnoubit se. Emma je opravdu nadšená a šťastná, Mack je jí oporou a úžasným partnerem. J velmi nadšená do prosazování rovnosti pohlaví a kariéra jí otevřela nový způsob přemýšlení o tradičních rolích, které muži a ženy hrají, zvláště v manželství. Tak přátelům říká, že chce být tou, kdo poruší tradici a požádá o ruku jeho. Chce tím jít příkladem, aby inspirovala spousty dívek a žen po celém světě,“ svěřila kamarádka sedmadvacetileté hollywoodské hvězdy magazínu Grazia.

William prý s Emmou sdílí nadšení pro rovnost pohlaví a tradiční role se mu protiví. Vyhovuje mu náramně, že nemusí hrát tradičního muže v mnoha směrech.

„Emmě se neskutečně líbí, že Mack vede relativně velmi normální život, je pro ni skálopevnou oporou. Nedokázala by si představit, že by mohla být s někým jiným raději,“ dodal zdroj magazínu Grazia.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související