Serena Williams čeká holčičku

Velikost textu: AAA

6. 6. 2017

Tenistka Serena Williams čeká svého prvního potomka. Pětatřicetiletá šampionka otěhotněla se snoubencem Alexisem Ohanianem a společně teď podstoupili ultrazvukové vyšetření, které prokázalo pohlaví plodu. Americká sportovkyně nosí pod srdcem holčičku. To se ale svět neměl dozvědět do porodu. Jenže Serenina sestra Venus je pěkná slepičí prdelka.

„Chci být známá tím, že jsem nejoblíbenější teta. Všichni chceme, aby se jmenovala po nás,“ prozradila Venus v rozhovoru pro Eurosport. A bylo vymalováno. Jasně několikrát o plodu hovořila jako o ženském a používala také několik dívčích jmen, která prý pro neteř navrhuje ona a nevlastní sestry. Každá přirozeně po sobě.

Serena se naposledy na kurtu objevila v lednu tohoto roku, když na Australian Open porazila svou sestru Venus. Pak zrušila mnoho ze svých původně plánovaných sportovních akcí a už je jasné, co ji k tomu vedlo. Snoubenec, který ji požádal o ruku v prosinci minulého roku, měl totiž dost hbitou spermii.

Ohanian naplánoval před Vánocemi velkolepé zásnuby v Římě, kde se s Williamsovou poznal. „Přišla jsem domů. Trochu později. Někdo mi sbalil tašku. A čekal na mě kočár. Cíl: Řím. Aby mě eskortoval k mému princi. Zpět tam, kde se naše hvězdy poprvé střetly. A teď se kruh uzavřel. U stejného stolu, kde jsme se poprvé potkali náhodou. Ale teď už to bylo záměrně. Klekl na koleno. Řekl čtyři slova. A já řekla ano,“ napsala tenistka loni v prosinci na Instagramu, kde se zásnubním prstenem pochlubila.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související