Gwyneth Paltrow: Vědomé rozpárování zní jako kravina

Velikost textu: AAA

7. 6. 2017

Herečka Gwyneth Paltrow ve svém prohlášení o rozchodu s manželem Chrisem Martinem tvrdila, že se dohodli na „vědomém rozpárování“. Termínem „counscious uncoupling“ je termínem, který dosud nikdo před ní nepoužil. A tak se o významu dlouho diskutovalo. Tři roky poté ale hollywoodská hvězda přiznává, že její idiom zní jako kravina.

Chris a Gwyneth se rozešli na konci zimy 2014 a tvrdili, že budou nadále fungovat jako rodina kvůli třináctileté Apple a jedenáctiletému Mosesovi. Od té doby se stihli rozvést.

„Lidé se nad tím pozastavují. Vím, že ten termín zní jako kravina, ale stojí za to. Jsem člověk, kterého vždycky za všechno hned zkritizují, ale pak lidé přijdou a říkají, hele, to možná není tak špatný nápad. Neřeším to už,“ tvrdila Paltrow v rozhovoru pro magazín Edit.

Čtyřiačtyřicetiletá herečka se cítí diskriminována a nepřijímá kritiku svého lifestylového webu Goop.

„Lidem nevadím jako herečka, ale na můj web Goop říkají, zůstaň u svého řemesla. Ženy obecně jsou velmi utlačovány, zvláště když jsou úspěšné a atraktivní... Neříkám, že jsem atraktivní. Chci tím říct, když vás považují za atraktivní,“ dodala Paltrow.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související