Liam Gallagher: Sexuální orientace mých dětí je mi u prdele!

Velikost textu: AAA

9. 6. 2017

Zpěvák Liam Gallagher tvrdí, že je mu sexuální orientace jeho tří potomků naprosto ukradená. Rozhodně neřeší to, s kým jeho dvacetiletá Molly, sedmnáctiletý Lennon, patnáctiletý Gene či čtyřletá Gemma spí nebo jednou budou spát. Naprosto totiž respektuje, že je to jen jejich výlučná záležitost a podpoří je v čemkoli.

Čtyřiačtyřicetiletý hudebník má Molly s bývalou milenkou Lisou Moorishovou, Lennona s první exmanželkou Patsy Kensitovou, Gena s druhou bývalou manželkou Nicole Appletonovou a Gemmu s americkou novinářkou Lizou Ghorbani.

„Mluvím se svými dětmi denně a nejsem zrovna nějaký striktní otec, naprosto otevřeně hovoříme o všem. Můžeme mluvit o čemkoli, holkách, klucích, čemkoli. Vždy říkám, je něco, co mi chceš říct? Cokoli, co se týká tvé sexuality? Víte, je mi u prdele, kdo jsi, hlavně buď sám sebou. Nic není přes čáru,“ tvrdí Liam.

Gallagher se ale přeci jen své děti snaží v něčem omezovat, nepřeje si, aby užívaly drogy jako on a rozhodně ne v tak raném věku, kdy s nimi začal on.

„No, když jde o drogy, nezakročil jsem, ale byl bych moc rád, kdyby žádné nikdy nebraly. Tráva je v pohodě, ale i to je naprostá hloupost. Zeptal bych se, od jakých idiotů si to koupili a aby nekouřili různé sračky a rozhodně ne drogu spice,“ dodal Liam.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související