Broadway uvede příští rok muzikál mapující život Cher

Velikost textu: AAA

13. 6. 2017

Zpěvačka a oscarová herečka Cherilyn Sarkisian známá pod pseudonymem Cher je takovým fenoménem populární kultury posledních padesáti let, že se jejím příběhem rozhodli inspirovat dramatikové z Broadwaye. A její život už od příštího roku budou moci fanouškové muzikálu hltat v tamní produkci. Sama Cher potvrdila, že muzikál Cher bude uveden na broadwayské scéně už v roce 2018.

„Zrovna jsem dotelefonovala se scenáristou a režisérem muzikálu. V divadle uvedou představení s herci, tanečníky a zpěváky. Bude to na Broadwayi v roce 2018,“ napsala na Twitteru Cher.

Autorem představení jako scenárista a režisér bude Jason Moore, jenž stojí také za muzikálem Avenue Q.

„V chystaném muzikále budou postavy Babe, Lady a Star představovat Cher v různých chvílích jejího života. Nejprve se jako náctiletá Babe zamiluje do Sonnyho Bona, pak jako úspěšná hudební hvězda Lady bude proplouvat úskalími zábavního průmyslu a nakonec se představí jako Star, jak ji známe dnes, s fascinujícím bohatstvím životních zkušeností, úspěchů a také porážek,“ píše Playbill o muzikálu Cher.

Jednasedmdesátiletá hvězda se prý na výsledek těší. I když přiznává, že se trochu děsí zobrazení některých momentů života.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související