Demi Moore žalují kvůli mrtvole v bazénu

Velikost textu: AAA

15. 6. 2017

V soukromém bazénu Demi Moore se utopil neplavec. Slavná herečka se kvůli tomu teď dostala do potíží, protože rodina Edenilsona Valleho ji žaluje a tvrdí, že je za jeho smrt zodpovědná. Bývalá manželka Bruce Willise a Ashtona Kutchera ale tvrdí, že je nevinná. V době, kdy se totiž dotyčný na party pořádané v jejím domě utopil, ona byla mimo USA.

K neštěstí došlo v červenci před dvěma roky, kdy Demi povolila pořádání party ve svém domě v Beverly Hills. Sama se večírku neúčastnila, neboť byla mimo Spojené státy. Valle prý zakopl o kámen na jejích pozemcích, spadl do tři metry hlubokého bazénu a jako neplavec se utopil.

Původně Valleho rodina žalovala jen pořadatele večírku, ale nově přidala do žaloby i Moore. Ta prý měla mít na bazénu vyznačenou hloubku a bezpečnostní varování.

Čtyřiapadesátiletá hvězda v protižalobě tvrdí, že Valle byl na party ilegálně a smrt si zavinil vlastní nedbalostí.

Žaloba Valleho rodiny je ale celá postavená na hlavu. Stojí na bizarnostech jako dekorativních kamenech u chodníků, které prý představují přílišné nebezpečí pro chodce, na tom, že bazén byl vyhřátý na osmatřicet stupňů Celsia, což je nebezpečné pro mozek apod

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související