Truchlící Céline Dion si povídá s fotkou mrtvého manžela

Velikost textu: AAA

15. 6. 2017

Zpěvačka Céline Dion se stále nevzpamatovala ze smrti manžela Reného Angélila. Ten zemřel na následky rakoviny v lednu minulého roku. Devětačtyřicetiletá Kanaďanka s ním strávila většinu svého života, žili spolu od jejích sedmnácti let. Bolavé srdce a prázdnotu na lůžku řeší tím, že si povídá s manželovou fotografií.

„Nemám manžela po svém boku, ale je stále uvnitř mne, takže se nic nezměnilo. Vidím ho v očích svých dětí každý den. Manžel je prostě všude. Když dělám změny, musím vidět jeho fotku a mluvím s ním. Říkám, nesnažím se předělávat některé věci, které jsi možná dokončil. Zkoušeli jsme je a docela mi to vyhovuje, líbí se ti to? Pokud ne, dej mi malé znamení nebo něco,“ prozradila Dion o svých záhrobních rozhovorech s manželem.

Slavná pěnice ale tvrdí, že při pohledu na fotky necítí smutek ona ani její děti René-Charles, Nelson a Eddy.

„Nedíváme se na jeho fotky, protože by nám to přinášelo smutek. Díváme se na něj a smějeme se a užíváme si hezké chvíle. I můj nejstarší syn imituje svého otce a je to jako by byl s námi doma. Je to nový druh života bez manžela. A chce to čas, zvládáme to velmi dobře. Je to, jako bych byla dvojitá. Navždy budu Céline a René zároveň a nechci na tom nic měnit,“ uvedla Dion v rozhovoru pro magazín People.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související