Sam Claflin: V herectví můžu skrýt všechny své mindráky

Velikost textu: AAA

19. 6. 2017

Herec Sam Claflin patří mezi to nejhezčí z mužské herecké skupiny současné britské scény. Jen málokdo prý ale tuší, jak maličká dušička se v rodákovi z Ipswiche občas skrývá. Třicetiletý hezoun své mindráky ale skrývá právě v herectví. A to tak obratně, že je považován za jednoho z nejpřitažlivějších a nejcharismatičtějších herců dneška.

„Jedním z důvodů, proč jsem se dal na herectví, byl ten, že mám spoustu mindráků, řekl bych. Baví mě skrývat se za různé postavy. Příspěvky na mých sociálních sítích zrovna neodrážejí to, co dělám. Jsem na nich aktivní, ale to není můj život. To je pro mě totiž soukromá věc. A když pracuju, miluju objevování a fakt, že ty různé postavy jsou jinou stránkou mé osobnosti, ty rád sdílím se světem. Pravda ale je, že si částečně užívám fyzické přeměny mé osoby pro různé role,“ tvrdí Sam.

Herecká práce otci osmnáctiměsíčního chlapce dodává sebevědomí.

„Ve stejnou chvíli, aby člověk vybočil z davu a mohl vtisknout své práci originalitu, musí dost věřit sám sobě, musí věřit tomu, co dělá, já mám pořád pocit, že se učím stát pevně na svých nohách a každý den se něco nového učím. Určitě jednou nastane chvíle, kdy si budu věřit na sto procent, doufám v to. Ale ještě tam nejsem. Jako herec vlastně neustále panikaříte kvůli tomu, co si budou myslet lidé, bytostně totiž jako herci toužíme po dokonalosti, ale problém na tom být hercem je, že dokonalí nebudeme nikdy,“ dodal Claflin.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související