Demi Moore přišla stresem o přední zuby

Velikost textu: AAA

20. 6. 2017

Herečka Demi Moore na sociálních sítích sdílela fotku, na níž se usmívá a chybí jí přední zuby. Horní jedničky prý ztratila kvůli nadměrnému psychologickému stresu. V pořadu Jimmyho Fallona tvrdila, že se jí řezáky zlomily jednoduše proto, že byla pod šíleným psychickým tlakem.

„Ulomila jsem si přední zuby. Moc ráda bych řekla, že to bylo během jízdy na skateboardu nebo při něčem podobně skvělém, ale myslím, že je to něco, co je důležité sdílet s veřejností, protože si myslím, že je to doslova, tedy po chorobách srdce, jeden z největších zabijáků v Americe, a jmenuje se stres. Stres mi zlomil přední zuby. Ale když jsem se chystala na tento pořad, ujistila jsem se, že mám zase zuby na svém místě,“ prohlásila čtyřiapadesátiletá hollywoodská hvězda v rozhovoru pro televizi NBC.

Osmadvacetiletá Rumer, třiadvacetiletá Tallulah a pětadvacetiletá Scout, které má Demi s prvním manželem Brucem Willisem, si z mámy bez zubů utahují.

„Mé děti si užívají, když mě vidí bez zubů. Myslím, že bez nich vypadám zranitelnější a vtipnější,“ dodala Moore s tím, že je vděčná modernímu zubařství za to, že má kvalitní náhradu, kterou nikdo na první pohled nepozná od pravých zubů.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související