Rooney Mara a Joaquin Phoenix se „vzali“

Velikost textu: AAA

23. 6. 2017

Herci Joaquin Phoenix a Rooney Mara se vzali. Nikoli však během oficiálního obřadu, nestojí totiž o potvrzení manželství u státu. Nechali si požehnat během obřadu, který si sami navrhli. Tím se prý zavázali jeden druhému více, než kdyby uzavřeli zákonný sňatek.

Joaquina čeká šest měsíců natáčení mimo USA s kolegou Jakem Gyllenhaalem. Chtěl ale Rooney dokázat, že ani dlouhé odloučení neohrozí jejich vztah a vymysleli si speciální duchovní obřad.

„Čelí dlouhému odloučení, on bude natáčet v Austrálii a na Novém Zélandu. Je to jasná hrozba. Proto se rozhodli pro tento obřad. Byl to Joaquinův nápad, prostě chtěl Rooney dokázat, jak jí je zavázaný a ulevit jejím nervům od strachu, že je tak dlouho pryč tak daleko. Jeho přátelé a malá skupina jejích přátel se sešli u nich v zahradě. Bylo to velmi jednoduché. Vyměnili si sliby jako správný pár a všichni na ně házeli květiny. I když to není nic legálního, bylo to velmi milé. Šlo vidět, že naprosto vyhrála jeho srdce a nikoho to nepřekvapuje víc než právě jeho,“ uvedl Joaquinův kamarád v rozhovoru pro magazín Grazia.

Mara potkala Phoenixe loni při natáčení filmu Máří Magdaléna.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související