Harry Styles se po měsíci rozešel s krásnou Tess

Velikost textu: AAA

28. 6. 2017

Pouhý měsíc bavila food bloggerka Tess Ward britského zpěváka Harryho Stylese. Třiadvacetiletý hudebník, který teď dobývá také Hollywood, začal s půvabnou blondýnkou randit v květnu. Londýnská kráska ho ale do konce jara přestala zajímat a rozhodl se tak pokračovat v sólové hudební dráze jako nezadaný muž. Nicméně Wardová se snaží tvářit, že je to ona, kdo rozdával kopačky.

„Harry a Tess už se několik týdnů neviděli. Oba pořád cestují po světě. Tess si navíc uvědomila, že pořád něco cítí k bývalému, s nímž se rozešla, aby mohla randit s Harrym. Teď se ke svému ex za randění se zpěvákem omluvila,“ cituje deník The Sun kamarádku Ward.

O čtyři roky starší food bloggerku představili Harrymu jejich společní přátelé. Nicméně ani hvězdný status mu prý nepomohl k tomu, aby byl pro sedmadvacetiletou šéfkuchařku zajímavější než její bývalý.

Styles však o vážné vztahy nestojí. Za posledních pět let vystřídal tolik holek, že by se nevlezly ani na prsty obou rukou. A mezi hvězdnými to byly kupříkladu Taylor Swift, Cara Delevingne či Kendall Jenner.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související