Halle Berry burcuje: Nesouhlasíte s něčím? Jděte do ulic

Velikost textu: AAA

29. 6. 2017

Jestli něco Halle Berry nesnáší, pak jsou to hospodští kritici, kteří sedí na zadku a jen šíří negativní názory na věci, s nimiž nesouhlasí. Ale přitom nevyvinou žádné jiné úsilí. Padesátiletá hollywoodská kráska je aktivistkou, a když prý s něčím nesouhlasí, jde do ulic. Kdo není aktivní a sám se o změnu nezasadí, nesmí si před ní stěžovat.

„Jsem tak unavená lidmi, kteří si pořád stěžují, ach, životy černochů jsou stejně cenné, kážou a kážou o tom dokola. Já jim říkám, no, co jsi pro to udělal? Zřejmě to pro tebe není podstatné, ale tak to tady začíná, zavolal jsi svému politickému zástupci, napsal jsi mu dopis? Když mi říkají, že neudělali nic, já jim odpovím, no, tak o tom přede mnou nemluv... protože problém jsi ty, protože sedíš a jen šíříš negativitu a stěžuješ si. Nemám čas na lidi, co jen mluví a mluví a nejdou do ulic,“ prohlásila Berry.

Halle také obtěžuje, jak bulvár neustále spekuluje o jejích milencích, sotva se objeví na veřejnosti s kamarádem.

„Když večeřím s kamarádem a přijde někdo a požádá mě, jestli si mě může vyfotit, většinou odpovím, že samozřejmě. Ale pak ten člověk fotku umístí na sociální sítě s tím, že s dotyčným randím, takže najednou randím se stovkou lidí. Je to šílené, ale myslím, že to je na sociálních sítích frustrující obecně,“ dodala Berry.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související