Johnny Depp byl násilný vůči exmanželce, potvrzují jeho bývalí manažeři

Velikost textu: AAA

29. 6. 2017

Herec Johnny Depp se choval násilnicky k bývalé manželce Amber Heard a jeho manažeři o tom věděli. Vyplývá to z žaloby, kterou proti Johnnymu podali právě jeho bývalí správci finančních záležitostí. Ty měl podle soudních spisů slavný herec také nutit, aby tvrdili, že agresivní smsky odeslané Heard jsou podvrh. I když je ve skutečnosti doopravdy sám napsal.

„Během probíhajícího rozvodu s Amber Heard Depp veřejně a opakovaně popíral, že by svou bývalou manželku napadl fyzicky a obvinil ji, že si to vymyslela, aby si prodloužila patnáct minut slávy. Nicméně společnost TMG dobře věděla po komunikaci se zaměstnanci v jeho domě a ochrankou, že Depp byl extrémně vznětlivý a někdy se s Heard utkal i fyzicky. Věděli také o tom, že Depp Heard agresivně kopl během jednoho incidentu v roce 2014,“ píše se v soudních dokumentech.

Depp se se společností The Management Group soudí o miliony. Herec tvrdí, že je jako správci jeho financí zpronevěřili. Společnost se hájí tím, že rozhazoval víc, než kolik si vydělal.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související