Johnny Depp se omluvil za vtip o zavraždění Donalda Trumpa

Velikost textu: AAA

30. 6. 2017

Herec Johnny Depp zavítal na nejslavnější britský hudební festival v Glastonbury. Čtyřiapadesátiletá hollywoodská hvězda se nechala příliš unést a před deseti tisíci hlav fanoušků začala vtipkovat o prezidentovi USA. A to tak nemístně, že hlavně Spojených států Depp vyhrožoval zavražděním. Den poté se za to omluvil.

Depp zmínil vraždu Abrahama Lincolna, kterou provedl herec John Wilkes Booth v roce 1865. „Můžeme sem dostat Trumpa? Myslím, že potřebuje pomoc a je tady spousta opravdu temných míst, kam by mohl jít. To je jen otázka, nenaznačuji nic. Mimochodem, bude to v tisku. Bude to hrůza. Jsem rád, že jste všichni tomu přítomni. Ale kdy naposledy herec zavraždil prezidenta? Chci to objasnit, nejsem herec, živím se lhaním. Nicméně, je to dlouho a možná nastal čas. Děkuji vám velice, že jste mě sem pozvali,“ prohlásil Depp v Glastonbury.

Druhý den se ale omluvil.

„Nebylo to plánované a neplánoval jsem nic zlého. Jen jsem se snažil pobavit, nikomu jsem nechtěl ublížit,“ kál se Johnny.

Nicméně jeho bývalá manželka Amber Heardová ho obvinila z hrubého násilí a kvůli němu se s ním i soudila a rozvedla. Depp má reputaci agresivního a násilného muže, kterou teď jenom potvrdil.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související