David Beckham zuřil na festivalu, když si ho fanoušek bez dovolení vyfotil

Velikost textu: AAA

30. 6. 2017

David Beckham není jen tak někdo. A rozhodně si vyhrazuje právo udělit svolení komukoli, kdo by si ho chtěl vyfotit. Jenže jeden z fanoušků na festivalu v Glastonbury nečekal a pořídil si záběr jeho obličeje bez dovolení. A se zlou se potkal. Bývalý fotbalista ho seřval a s brunátným obličejem ho donutil obrázek smazat.

Beckham postával na VIP baru. Tam si ho také přes zadní scénu fotili fanoušci z Park Baru. A v tu chvíli se fotbalista rozzuřil a začal řvát: „Ani se neopovažujte!“

„David vypadal, že má dobrou náladu, když dorazil do Park Baru s velkou skupinou přátel. Ale naprosto ve vteřině se změnil a rozlítil se, když viděl fanouška, jak si ho fotí. Odstrčil své přátele a agresivně na něj řval,“ uvedl svědek deníku The Sun.

„Vůbec jsem to nečekal. Jsem jeho velkým fanouškem a vůbec jsem si nemyslel, že je to takový člověk,“ vyprávěl zklamaně napadený fanda deníku.

Beckhamův mluvčí se samozřejmě k případu nevyjádřil přímo. Naprosto ignoroval incident a místo toho prohlásil: „David se během víkendu vyfotil s hromadou lidí. Neodmítl žádnou nabídku k focení.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související