Brad Pitt znovu randí. S touhle sexy kráskou

Velikost textu: AAA

30. 6. 2017

A už je to venku. Herec Brad Pitt má novou lásku. Je jí kolegyně Sienna Miller, která svého času žila s hercem Judem Lawem. Blonďatá hrdinka filmu Warholka se objevuje po Pittově boku delší dobu. V Glastonbury byli poprvé viděni, jak se muchlují.

Brad a Sienna se vmísili mezi celebrity na VIP baru Winnebago a popíjeli tam až do třetí hodiny ranní v sobotu.

„Brad a Sienna se nedokázali nedotýkat jeden druhého, pořád se ohmatávali a hladili při každé příležitosti. Vypadali velmi intimně. Brad se choval na festivalu relativně nenápadně, ale ve tři ráno se objevil mezi lidmi i se Siennou, která do tří do rána pařila s kolegou Bradleym Cooperem a hudebníkem Noelem Gallagherem ve VIP baru Park. Ale chtěli se rychle schovat před pronásledujícíma očima a zamířili do exkluzivního VIP podniku Rabbit Hole, aby se skryli uvnitř. Po pěti minutách museli odejít, protože party tam už skončila. Tak se Brad a Sienna ruku v ruce vrátili do soukromé sekce Winnebego,“ cituje deník The Sun zdroj z festivalu.

Třiapadesátiletý Pitt, jenž se rozvádí s Angelinou Jolie, na festivalu vůbec nepil alkohol. Před několika měsíci začal abstinovat poté, co ho Angelina obvinila, že je alkoholik a závislý na marihuaně. Herec přišel o právo vídat svobodně své děti a raději začal sekat dobrotu.

Pětatřicetiletá Miller předloni skončila čtyřletý vztah se snoubencem Tomem Strurridgem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související