Phil Collins přijede na pódium svého koncertu na elektrickém vozíčku

Velikost textu: AAA

4. 7. 2017

Zpěvák Phil Collins na počátku června zakopl v hotelovém pokoji a rozbil si hlavu. Britský hudebník chodí dlouhodobě o hůlce a úraz do hlavy mu nepřidal na celkové kondici. Proto páteční koncert v londýnském Hyde Parku museli pořadatelé poněkud upravit. A slavný hudebník na pódium přijede na elektrickém vozíčku.

„Phil hovořil velmi otevřeně o svých potížích se zády a nohou a o svém nedávném úrazu, který celé situaci nijak nepomohl. Pajdá o hůlce a musel využít ještě další pomoci a použít golfový vozík, který mu pomáhá se dostat na místo. Ale také to dokazuje, jaký je profesionál. Fanoušci nikdy neví, jak moc trpí. Jeho soustředěnost a oddanost fanouškům jsou neuvěřitelné,“ uvedl Collinsův kamarád v rozhovoru pro deník The Sun.

Phil tento týden poprvé po pádu v hotelu vystoupil veřejně a zazpíval. Hlas mu funguje pořád stejně skvěle, ale na dublinském stadionu Aviva musel celou dobu u svého vystoupení sedět.

„Dobrý večer, Dubline, dobrý večer Irsko obecně. Řekl jsem už dřív mnohokrát, že s tím už přestanu, s koncerty, turné obecně. Ale jsem zde, protože jste mi chyběli. Musím tento koncert odzpívat v sedě. Jsem, jak byste mohli říct, v prdeli,“ prohlásil sám zpěvák na koncertu v Dublinu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související