Priscilla Presley: S Tomem Jonesem jsem jen kamarádka

Velikost textu: AAA

12. 7. 2017

Bývalá manželka Elvise Presleyho s Tomem Jonesem nerandí. Ačkoli o tom média dlouhodobě spekulují, ona sama se tomu tvrzení teď vysmála. S britským hudebníkem se přátelí od sedmdesátých let. A teď jsou jejich kontakty intenzivnější jen proto, že sedmasedmdesátiletý zpěvák přišel loni o manželku, s níž žil od svých šestnácti let.

„S Tomem se přátelíme od roku 1968. To je pravda. Není to poprvé, kdy jsme byli spolu venku, ale zřejmě poprvé, kdy jsme si vyšli tak veřejně. Ale vždy to bylo jen přátelství, vždy jsme byli jen přáteli. On je úžasný chlap. Zčásti proto, že přišel o manželku, která byla láskou jeho života. Tak nějak jsme se jako kamarádi dali dohromady, abychom ho podpořili,“ svěřila Priscilla v interview pro televizi ITV.

V srpnu uplyne čtyřicet let od úmrtí Priscillina manžela Elvise, s nímž se rozvedla v roce 1973. Dvaasedmdesátiletá zpěvačka se účastnila příprav memoriálu jako jedna z Elvisových velkých fanynek.

„Když vezu děti do školy, pouštíme si jeho hudbu nebo jinou, protože chci, aby také věděly, kdo je zrovna na vrcholu popové slávy. Ale vnoučata mají svůj vkus,“ dodala Presleyová.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související