Calvin Harris: Lituji svého chování po rozchodu s Taylor Swift

Velikost textu: AAA

12. 7. 2017

Skotský dýdžej Calvin Harris se omluvil za své chování, které předváděl poté, co se s ním rozešla americká country pop hvězda Taylor Swift. „Když to skončilo, uvolnilo se hotové peklo,“ tvrdí britský hezoun. A stěžuje si také na to, že jeho vztah s Taylor byl od počátku veřejný a zvládat takový tlak není vůbec snadné.

„Byl to naprosto špatný instinkt. Chránil jsem něco, co jsem vnímal jako svůj největší talent, který jsem měl pocit, že byl snižován. Měl jsem pocit, že se věci na mě valí a tehdy mi ruply nervy. Je velmi těžké, když něco, co považuji za tak osobní, je probíráno tak veřejně. Události po konci vztahu byly mnohem intenzivněji sledovány médii než vztah sám,“ prohlásil Harris.

Swiftová prý sama nestála o mediální humbuk, který je obstoupil.

„Když jsme byli spolu, velmi pečlivě jsme dbali na to, aby to nebyl mediální cirkus. Ona v tomto ohledu respektovala mé pocity. Nejsem dobrý v tom, jak být celebritou. Ale když to skončilo, uvolnilo se hotové peklo... jsem pozitivní člověk. Pro oba z nás to byla nedobrá situace. Zcela jasně to nebylo to pravé, tak to skončilo, ale všechny ty věci se začaly dít až poté,“ dodal Calvin.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související