George a Amal Clooney vyrazili na první rodinnou dovolenou

Velikost textu: AAA

13. 7. 2017

Měsíc po porodu dvojčat Elly a Alexandera vyjeli manželé Clooney na dovolenou v severní Itálii. Otec rodu George tam totiž vlastní mnoho let luxusní vilu se soukromou pláží u jezera Como. Amal tam tak může odpočívat a relaxovat v soukromí bez obtěžujících novinářů a přitom zvládat i péči o novorozené potomky.

Z Londýna do Milána přilétli v pondělí 3. července soukromým letounem. Amal pomáhala nosit děti a potřebné propriety chůva. Ale slavná britská advokátka a hollywoodský herec dávali okatě najevo, že se snaží potomky zvládat sami.

„Očekávali byste, že mít dvojčata bude pro každého zahlcující povinností, ale zdálo se, že pro ně je to asi jako pro kachnu, co vede káčata na rybník, prostě si to šinuli hladce svou cestou. Oba jsou velmi pozorní, vřelí a milující rodiče... Oba jsou velmi nadšení. Nemyslím, že jste někdy viděli šťastnější pár. V domě je spousta pozitivní energie a pozitivně září také všichni kolem nich včetně personálu,“ uvedla kamarádka Clooneyových v rozhovoru pro deník The Sun.

Babička Baria Alamuddin, Amalina matka, byla zatím jedinou, kdo s novináři o Elle a Alexanderovi hovořil.

„Ty děti jsou tak nádherné, naše rodina je teď úplná. Přinesou tolik radosti a doufám, že budou tak dobří jako jejich rodiče, až budou do světa vnášet harmonii a lidská práva. Spolu s manželem jsme nadšení. Amal se daří velmi dobře, jsme nesmírně šťastní a nadšení,“ prohlásila Baria.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související