Taylor Lautner a Billie Lourd se rozešli

Velikost textu: AAA

14. 7. 2017

Herci Taylor Lautner a Billie Lourd se po osmi měsících randění rozešli. Svalovec ze ságy Twilight a dcera herečky Carrie Fisher, která v prosinci náhle zemřela na krvácení do mozku, spolu nepřekonali emočně velmi napjaté období. Ale k rozchodu se prý rozhodli po společném rozhodnutí jako dobří přátelé.

Billie loni v prosinci přišla o matku Carrie známou jako princezna Leia z Hvězdných válek a pár dní také o babičku Debbie Reynolds, která smrt dcery Carrie neunesla. Celý počátek tohoto roku tedy prožila v truchlení a vypjatých emocích.

„Nejsou už spolu, ale jsou přátelé. Billie se teď soustředí jen na svou práci,“ potvrdila kamarádka Lourd magazínu People.

Pětadvacetiletý Taylor prý při Billie stál po celou dobu po smrti matky a babičky. Jejich vztah se ale z mileneckého proměnil v přátelství.

„Pravda je, že ten chlap je docela ohromný. Je to opravdu velká osobnost a podporoval Billie ohromně. Začal se chovat tak, jak by se choval manžel... Jsem šťastný, že je v jejím životě. Není to pro mě snadné to říct,“ prohlásil o Lautnerovi před časem Todd Fisher, strýc Lourd.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související