Švédský krasavec Alexander Skarsgård je opět nezadaný

Velikost textu: AAA

18. 7. 2017

Herec Alexander Skarsgård je opět nezadaný. Švédského krasavce mívala na lůžku po dva roky herečka Alexa Chung, ale letní horka tohoto roku jejich láska nepřežila a rozhodli se, že půjdou každý svou cestou. Blonďatý svůdník Alexander mezitím vyrazil na rande s Toni Garrn.

„Byli spolu na rande poprvé. Bylo to rande naslepo, které jim domluvil společný kamarád. Toni byla nervózní, takže si vzala s sebou dvě kamarádky. Poobědvali spolu všichni v jeho domě a pak vyrazili do baru Gurney´s,“ píše deník The Sun.

Čtyřicetiletý Švéd se prý nechce vázat a pětadvacetiletá modelka rovněž nepomýšlí na svatbu. Takže nezávazné randění jim vyhovuje oběma.

„Neberou to ani jeden nijak vážně,“ cituje kamarádku Garrn deník New York Post.

Alexa z rozchodu smutná není. Sama se totiž odmítala vážně zavázat. „Mám patologický strach z randění. Když někdo řekne, jestli bych s ním šla na večeři, odpovím s leknutím, to je rande? A pokud je vtipný a má důvtip, tak se většinou zasměje a řekne, ne, není,“ přiznala před časem Chung.

„Pokud jste s někým úžasným a skvěle se bavíte, můžete klidně sedět na zastávce autobusu a stejně se pořád dobře bavíte. Mezi mé koníčky jinak patří jízda na loďce, rybaření, ležení u ohně a pití červeného vína,“ vyprávěl loni Skarsgård při rozhovoru o vztazích.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související