Julianne Moore: Rodina je mým pupkem světa

Velikost textu: AAA

19. 7. 2017

Herečka Julianne Moore si prý v mládí rozhodně nemyslela, že pro ni budou rodina a mateřství důležitější než kariéra. V šestapadesáti letech ale s dvěma téměř dospělými potomky musí uznat, že vše bylo vlastně jinak navzdory očekávání. Rodina je pro ni dnes pupkem světa a tím nejdůležitějším, co v životě má.

Devatenáctiletého Caleba a patnáctiletou Liv má s manželem Bartem Freundlichem.

„Můj manžel a naše dvě děti jsou pupkem mého světa. To, že mám děti, obohatilo můj život mnohem více, než jsem očekávala nebo si dokázala představit,“ přiznala nejsvůdnější hollywoodská zrzka.

Julianne nikdy nekývne na roli, která by ji od rodiny oddělila na déle než dva týdny.

„Vždy jsem si vědomě řídila to, že nejsem od rodiny v odloučení dlouho. Mým pravidlem je, že nikdy netrávím od rodiny více než dva týdny a vždy si najdu cestu, jak se vidět. Dlouho jsem odmítala pracovat mimo domov, kdy bych nemohla letět na víkend zpět k rodině. Ale jinak si myslím, že žiju naprosto normální život. Stále si velmi vážím času, který trávím doma. Čím jsem starší, tím více mě život naplňuje a cítím se mnohem lépe v kontaktu se svou podstatou, kým opravdu jsem,“ dodala Moore v rozhovoru pro magazín OK.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související