Charlize Theron mi nahání hrůzu, přiznal její kolega Chris Hemsworth

Velikost textu: AAA

20. 7. 2017

Herec Chris Hemsworth měl čest potkat se se starší kolegyní Charlize Theron. Hrají spolu v novém snímku Lovec: Zimní válka. O osm let starší hvězda ho prý neskutečně děsí, když se s ní má potkat na natáčení i mimo něj. Také tím, jak neskutečně inteligentní je.

Děsí mě jako čert a myslím, že by byla schopná mě pořádně zbít a také většinu lotrů tady. V každé unci ztělesňuje sílu a šlechetnost a důstojnost a integritu, kterou má její postava mít. Je chytrá jako čert. Je fyzicky zdatná. Pracoval jsem s ní na Sněhurce a v Lovci. Sledoval jsem ji v bojových scénách, které točila na jehlách, mimochodem, a její osm stop dlouhý plášť byl ještě mnohem působivější,“ přiznal Chris v rozhovoru pro magazín W.

Charlize nedávno sama tvrdila, že dostává pořádné role také díky tomu, že není žádná kráska.

„Práce se skutečnou šťávou dostávají lidé, kteří se pro ně fyzicky hodí a tak to prostě je. Kolik rolí je tu pro úchvatné, zatraceně krásné, róby nosící a osm stop vysoké modelky? Když dojde na výživné role, jsem v místnosti jako jediná a krásky okamžitě dostávají padáka,“ tvrdila Theron před časem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související