Emma Watson nabízí tučnou odměnu nálezci svých tří prstenů

Velikost textu: AAA

26. 7. 2017

Ze stříbra a ne příliš drahé jsou prstýnky, které ztratila herečka Emma Watson. Jenže představitelka Hermiony z Harryho Pottera tvrdí, že jsou jejímu srdci velmi drahé. Nálezci, který jí pomůže kroužky získat zpět, nabízí tučnou odměnu.

Emma prstýnky zapomněla v šatně londýnského wellness centra Mandarin Oriental Spa. Jeden z prstýnků prý dostala od své matky, která si ho koupila poté, co se Emma narodila. Ta ho dostala k osmnáctinám v roce 2009.

„Odměním každého, kdo mi poskytne informaci vedoucí k nálezu ztracených prstýnků, o něž jsem přišla v neděli 16. července v Mandarin Oriental Spa v Londýně. Když jsem odcházela, zapomněla jsem si vzít prstýnky ze sejfu. Když jsem přišla domů, zjistila jsem, že nemám prstýnky na ruce a zavolala do lázní, ale už bylo zavřeno. Ochranka prověřila sejf a řekla, že v něm už nebylo nic... Kdyby to byly jen prstýnky, smířila bych se s tím, ale jeden byl dárkem od mé mámy. Koupila mi ho den poté, co jsem se narodila a nosila ho osmnáct let, nikdy ho nesundala a dala mi ho k osmnáctinám. Nosím ho denně, je to nejdůležitější a nejvýjimečnější vlastnictví, které mám,“ naspala sedmadvacetiletá britská hvězda na Facebooku.

Emma také vyzvala každého, kdo něco o prstýncích ví a pomůže jí je znova získat, aby jí napsal na adresu findthering@outlook.com.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související