Evan Rachel Wood vyzvala Bena Afflecka: Měl bys konečně dospět!

Velikost textu: AAA

26. 7. 2017

Herečka Evan Rachel Wood byla zděšená z prohlášení kolegy Bena Afflecka. Ten se nechal slyšet, že největší výzvou pro mužského herce je to, když se musí před kamerou líbat s mužským kolegou. Devětadvacetiletá herečka, která se cítí být bisexuálkou, se rozzlobila a vyzvala staršího kolegu, aby laskavě dospěl, než se dopustí podobných trapných projevů. Jenže už si nezjistila, že tuhle větu Affleck pronesl v roce 1997.

Ben byl tehdy mladý a skutečně nevyzrálý herec. Bylo mu necelých čtyřiadvacet. Někdo však jeho přímou řeč vytáhl a znovu po dvaceti letech zveřejnil.

„Ben Affleck tvrdí, že homosexuální polibek je největší hereckou výzvou, které může herec čelit,“ napsal magazín Paper.

„Zkus se nechat při natáčení znásilnit. Také zkus dospět, Bene... Jsem si jistá, že si myslel, že takové prohlášení je vtipné, ale i vtipy někdy můžou dost škodit. Také si uvědomte, kolik nás žen vás chlapy musí před kamerou líbat? Myslíte si, že když je to heterosexuální polibek, že si to užíváme?“
reagovala na příspěvek magazínu Paper Evan Rachel Wood.

Jeden fanoušek na Twitteru herečku napadl poznámkou: „Nechej se znásilnit ve skutečném životě. Prosím, nejdříve prozkoumej sračky, než budeš lživému povyku přispívat. Ben už dospěl. Měla bys taky.“

Hej, byla jsem znásilněná a přiznala jsem to veřejně už loni. Možná bys neměl házet kameny na skleník,“ reagovala Rachel v odpovědi.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související