Penélope Cruz ve volném čase dělá kadeřnici

Velikost textu: AAA

1. 8. 2017

Herečka Penélope Cruz má sice dost úspěšnou kariéru u filmu, ale pokud by ji neobsazoval Hollywood a španělská produkce do svých snímků, má jasno, čím by se živila. Byla by kadeřnicí. Stříhat a česat vlasy ji tak baví, že se tomu věnuje ve volných chvílích a profitují z toho její kamarádky. Jednou připravila vlasy a make-up na premiéru také Salmě Hayek.

„Miluju svou kariéru, ale také moc ráda chystám lidi na nějaké akce, protože to je mou nedílnou součástí. Můžu komukoli ostříhat vlasy, to není problém. Dokážu udělat foukanou, umím to s natáčkami, klidně někomu odstraním chlupy z nohou voskem, mohla bych to dělat jako druhou práci,“ přiznala manželka Javiera Bardema magazínu Stella.

A španělská kráska, která se blízce kamarádí s mexickou kolegyní Salmou Hayek, tvrdí, že její schopnosti kamarádky často využívají.

„Salmě doma vypnuli proud a její vizážistka nemohla přijít, tak mi zavolala a řekla, musíš mě připravit na tu premiéru. A já rozsvítila svíčky a udělala jí vlasy a make-up. Nikdo to nepoznal, že to nedělal profesionál, takže jsem na to byla velmi hrdá,“ dodala matka dvou dětí.

Stříhat a upravovat vlasy se naučila v podniku matky, která byla profesionální kadeřnicí.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související