Justin Bieber chce být trvale udržitelný

Velikost textu: AAA

9. 8. 2017

Zpěvák Justin Bieber poprvé promluvil o zrušení světového turné. Tedy poprvé o tom komunikoval s fanoušky na sociálních sítích. Po všech spekulacích o odchodu kvůli fyzickému a psychickém zhroucení či nátlaku církve, k níž se hlásí, si vylil srdce s tím, že musel s turné skončit, aby mohl být „trvale udržitelným“. Asi se mu zalíbilo moderní slovo používané v souvislosti s trvale udržitelným stylem života.

Tím se rozumí takový způsob hospodaření s přírodou a zdroji, aby nedošlo k vyčerpávání nad schopnosti planety obnovovat se.

„Jsem tak vděčný za tuhle cestu s vámi všemi. Jsem tak vděčný za turné, ale nejvíce jsem vděčný, že tímto životem procházím S VÁMI! Učení se a růst nebyly vždy snadné, ale když vím, že nejsem sám, drží mě to stále na cestě. Někdy jsem nechal své mindráky, aby zastínily to nejlepší ve mně. Dovolil jsem rozpadeným vztahům, aby diktovaly způsob, jímž jsem se choval k lidem, a způsob, jak jsem s nimi zacházel! Dovolil jsem hořkosti, žárlivosti a strachu, aby ovládly můj život!!! Jsem extrémně vděčný za lidi, kteří mi v posledních letech pomohli budovat charakter a připomínali, kým opravdu jsem a kým chci být! Připomínání mi toho, co jsem v minulosti dělal a jaké měl vztahy, neovlivňuje má budoucí rozhodnutí a budoucí vztahy. Jsem si plně vědom, že nikdy nebudu dokonalý a budu dělat stále chyby, ale co opravdu nedovolím, je to, aby mi minulost předurčovala budoucnost. Nebudu se stydět za své chyby, budu mužem, co se z nich poučí a na nich dospěje! Chci, abyste všichni věděli, že tohle turné bylo neuvěřitelné a naučilo mě o sobě velmi mnoho. Pořád mi připomínají, jaké mám štěstí, že je můj hlas ve světě slyšet... Když si teď dávám pauzu, říkám tím, že chci být TRVALE UDRŽITELNÝ... chci mít trvale udržitelnou kariéru, ale chci také, aby má mysl, mé srdce a má duše byly udržitelné. Tak abych mohl být mužem, jímž chci být, manželem, kterým nakonec budu chtít být, a otcem, kterým chci být. Tato zpráva je příležitostí pro vás, abyste poznali mé srdce, neočekávám, že to pochopíte, ale chci dát lidem šanci pochopit, kým jsem. TATO ZPRÁVA JE GRAMATICKY VELMI NESPRÁVNÁ, ALE JE OD SRDCE. ALE MYSLÍM, ŽE JE NĚCO VÝJIMEČNÉHO NA NEDOKONALOSTECH!“ napsal Bieber na Instagramu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související