Madonnin bratr Christopher opět útočí novou skandální výpovědí

Velikost textu: AAA

10. 8. 2017

Madonna nemůže mít klidné spaní. Je příliš slavná na to, aby se na její skandální minulosti nesnažil neustále někdo přiživit. A jedním z nich je také její vlastní bratr Christopher Ciccone, který před devíti roky vydal první skandální knihu Life with My Sister Madonna. Popová královna ho okamžitě vyřadila ze svého života. Ciccone teď vyhrožuje další šokující publikací.

V ní by prý mohl hovořit o tom, jak mu sestra naprosto zničila cestu do Hollywoodu. Pomocí svých kontaktů a vztahů s producenty z Los Angeles znemožnila Christopherovi existenci v Hollywoodu.

„Mohl bych napsat další knihu, knihu o tom, jak odporná je nebo dokáže být, ale takovou knihu jsem nenapsal. Chtěl jsem jen malé uznání za práci, kterou jsem pro ni dvacet let dělal, že to nebyla jen zásluha jediné osoby,“ uvedl Ciccone, jenž pro Madonnu pracoval jako kostymér a návrhář koncertů.

Madonna a Christopher přišli v roce 1963 o milovanou matku. Oba její ztrátu nesli těžce. Ona jako starší si vzala bratra s sebou do New Yorku, kde mu v počátcích pomáhala s kariérou. On si však stěžoval, že ho od počátku ponižovala, neplatila tak jako cizí a dokonce bez jeho svolení v televizi prohlásila, že je gay.

„Ona je docela mocná i v Los Angeles, v showbyznysu. Pracoval jsem v této branži a točil videoklipy a dělal turné, ale pořád jsem měl problém dostat práci, většinou to bylo nemožné... Její koncerty pro mě ztratily divadelnost a naprosto se odpoutaly od diváků. Je to zklamání. Kolik turné měla od roku 1994? Pět? Je pro mě těžké se na ně dívat, protože vím, čeho by byla schopná. Všechno je teď na plátně a formou projekce, samá kabala a tyto věci, s nimiž se publikum vůbec neztotožňuje,“ odsoudil Madonnu Ciccone.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související