Helen Mirren je tváří krémů L´Oreal. Jsou prý ale neúčinné

Velikost textu: AAA

11. 8. 2017

Helen Mirren se zřejmě příliš odvázala a zapomněla na to, že je tváří kosmetického gigantu L´Oreal Paris. Firma jí zaplatila miliony za to, aby propagovala její přípravky. Jenže ona teď svou prostořekostí vyzradila, že minimálně jednomu výrobku účinnost nevěří. Podle britské hvězdy totiž udělá „úplné hovno“.

„Nenastavuji standardy druhým lidem. Jediné, co můžu udělat, je, že budu sama sebou. Vždy jsem milovala make-up. Jsem věčná optimistka, vím, že když si dám na obličej zvlhčující krém, zřejmě udělá úplné hovno, ale cítím se díky němu lépe. Vždy jsem také říkala L´Orealu, že budu používat jen to, po čem se cítím lépe,“ přiznala Helen v rozhovoru s fanoušky na akci společnosti L´Oreal v Cannes.

Helen je tváří krémů L´Oreal od roku 2014. V roce 2015 čelila francouzská firma nařčení ze lživé reklamy. Britská Rada pro standardy v reklamě ale rozhodla, že klip s Mirrenovou propagující krémy této značky není lživý.

„Zjistili jsme, že jsou vrásky na tváři paní Mirrenové jasně viditelné v obou reklamních spotech, včetně vrásek na čele a kolem úst,“ uvedla Rada před dvěma roky.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související