Selena Gomez obvinila Justina Biebera, že v ní vyvolával mindráky

Velikost textu: AAA

11. 8. 2017

Zpěvačka a herečka Selena Gomez chodila před svým současným partnerem se zpěvákem Justinem Bieberem. Ačkoli ho nejmenovala přímo, prohlásila teď, že její bývalí v ní vyvolávali mindráky a žádný se nevyrovná rapperovi Weekndovi, s nímž žije nyní. Bieber přitom v minulosti několikrát na vztah Gomezové a Weeknda útočil.

Abel Tesfaye, jak zní rapperovo občanské jméno, poskytuje Seleně emoční stabilitu a posiluje její sebevědomí. Je to prý něco, co v předchozích vztazích nezažívala. Tam prý měla postaráno spíš o opak – horskou dráhu emocí a mindráky.

„Je to skvělé. Nejsem závislá na jediné oblasti svého života, abych byla šťastná. Pro mě je důležité milovat a pečovat o přátele a rodinu a být si jistá, že mě v tom neovlivňuje můj chlap. Chtěla jsem mít velmi jasno mnoho let, ale neměla jsem. Dříve jsem byla velmi mladá a nechala se snadno ovlivnit a nechala si vnutit mindráky. Člověk si přeje, aby ho ten druhý doplnil, ne učinil kompletním, jestli mě chápete. Mám veliké štěstí, protože můj přítel je teď víc mým nejlepším kamarádem než cokoli jiného,“ svěřila Selena magazínu In Style.

Bieber dlouho nezvládal, že ho Gomez definitivně opustila a našla si nový vztah. Pokoušel se tak alespoň útočit na sokovu hudbu, kterou nazýval jako „sračky“.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související