Daniel Craig natočí zřejmě ještě dvě další bondovky

Velikost textu: AAA

11. 8. 2017

Nikoli pro nic dělá Daniel Craig mnoho povyku, když se hovoří o jeho angažmá v roli Jamese Bonda. Dělá to pro mediální propagaci projektu a humbuk, který vyvolává svými výkřiky, že už nikdy agenta 007 hrát nebude, aby pak podepsal smlouvu na dva další snímky, je vděčným tématem pro bulvár. Nicméně britský herec skutečně přislíbil spolupráci ještě na dvou dalších bondovkách.

Nejnovější snímek dostal zatím pracovní název Shatterhand a Daniel se v něm jako bond představí už popáté. Ale podle smluv s producentkou Barbarou Broccoli si agenta zahraje ještě pošesté.

„Proběhlo mnoho vyjednávání o tom, kdo bude příští Bond, ale Barbara dokázala Daniela přemluvit, aby s ní natočil ještě dva další filmy. Publikum z celého světa ho miluje a je jistotou kasovních úspěchů, takže šéfové dobře vědí, že o něj nemůžou přijít. Scénář pro pětadvacátou bondovku je téměř hotov a zatím má pracovní název Shatterhand a měl by se v kinech objevit v listopadu 2019, takže už nemůžou ztrácet čas tím, že si Daniela pojistí,“ uvedl zdroj deníku The Sun.

Nedávno přitom vyšlo najevo také to, že se Daniel nepohodl s režisérem Samem Mendsem, s nímž točil bondovky Skyfall a Spectre.

„Daniel a Sam byli nejlepší kamarádi, když začali spolupracovat, pořád se smáli a vtipkovali spolu. Ale po natáčení se věci změnily. Bylo tam několik oblastí, v nichž měli oba velmi odlišné tvůrčí představy a dost se to podepsalo na jejich přátelství. Pak už se na placu vtipkovalo o tom, že tu hustou atmosféru mezi nimi můžete krájet jedním z Bondových nožů,“ cituje deník The Sun.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související